Tăcere inimă...
luni, 5 decembrie 2011
Sfantul Nicolae ocrotitorul nostru scump
"Cand iti va fii mai greu sa-l chemi in ajutor pe Sfantul Mare Ierarh Nicolae, făcătorul de minuni."
Un comentariu:
adriana
spunea...
un gand intelept
8 decembrie 2011 la 12:14
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Un comentariu:
un gand intelept
Trimiteți un comentariu