
"Daca tu esti fericirea care i se ofera de ce trebuie sa ii rapesti tu aceasta sansa?
Din lasitate?
De teama de a nu suferi?
Daca e sa suferi vei suferi oricum fie ca va fi alaturi de el fie ca va fi alaturi de altul, dar daca va fi sa fii fericita nu vei regreta niciodata alegerea facuta."
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu