
Dragii mei, traiti acesta sarbatoare mare cu inima, iubind pe cei din jur, avand parte de liniste si cu credinta ca Hristos Dumnezeu va fi tot timpul langa voi!
Credeti in minuni si in Dumnezeu, pentru ca ce este cu neputinta la oameni, la Dumnezeu toate sunt cu putinta!
Nasterea Domnului sa va aduca in inima linistea si bucuria de care aveti nevoie!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu