Tăcere inimă...
miercuri, 1 septembrie 2010
Cel mai mare duhovnic, este duhovnicul meu...
Cel mai mare duhovnic, este duhovnicul meu...Hristos in scaunul de spovedanie!
va urma...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu