Tăcere inimă...
vineri, 13 august 2010
Nascatoare de Dumnezeu Fecioara, bucura-te!
Nascatoare de Dumnezeu Fecioara, bucura-te ceea ce esti plina de har, Maria, Domnul este cu Tine!Binecuvantata esti Tu intre femei si binecuvantat este rodul pantecelui Tau, ca ai nascut pe mantuitorul sufletelor noastre!
Un comentariu:
adriana
spunea...
Amin!
23 august 2010 la 02:33
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Un comentariu:
Amin!
Trimiteți un comentariu