Dumnezeu te iubeste, si vei ramane in inima noastra. Pentru ca m-ai invatat sa zambesc cand viata pare sa te doboare, pentru ca m-ai invatat sa visez. M-ai ajutat tu mai mult, decat te-am ajutat eu. Iarta-ma ca nu am fost si mai mult langa tine, acum voi incerca sa ajung langa tine, langa Dumnezeu si iti promit ca voi ajuta copilasii mereu, asa cum si tu ai fi facut-o...Pot sa te rog, sa te rogi si pentru noi? Maica Domnului sa te aiba sub Acoperamantul ei si sa nu ne uiti...
Dumnezeu sa te odihneasca intre mucenicii Sai!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu