Am avut asa emotii cand am vazut reportajul la TVR 1 cu Cosmina. Simt ca Dumenzeu ne asculta rugaciunile si nu este indiferent la ceea ce vrem sa facem. Cazul Cosminei s-a raspandit foarte mult, si ma bucura ca oamenii vor sa ajute, sa n-o lase singura in suferinta ei. De cand am cunoscut-o m-am gandit ca daca ar fi fost in puterea mea, as fi vindecat-o, i-as fi dat eu ce are ea nevoie. Este o fetita speciala...Cei care vreti sa ajutati, macar raspanditi vestea, intrebati, poate vor oamenii sa doneze bani. Povestea Cosminei o gasiti pe www.paun-cosmina.eu . Am pus si cateva poze de la emisiune.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu