Tăcere inimă...
vineri, 4 septembrie 2009
Nu stii oare ca in lacul cu noroi in fund, cresc nuferi?
Lilies On The Water
, originally uploaded by
Tommy Simms
.
Un comentariu:
aventoro
spunea...
Ce frumoasa este viata daca stii sa o apreciezei!
5 septembrie 2009 la 23:04
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Un comentariu:
Ce frumoasa este viata daca stii sa o apreciezei!
Trimiteți un comentariu