Tăcere inimă...
duminică, 30 august 2009
Ah, ce Dumnezeu avem!
Lupta noastra cu ispitele si ajutorul Domnului cand strigam la EL. Ah ce Dumnezeu avem!
Alta versiune
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu