luni, 19 septembrie 2011

Dor de aer aer curat


Am sa dau curs unei initiative foarte frumoase propusa de Adriana, aceea de a posta fotografii care exprima frumusetea si aerul curat.

Mi-e dor de aer curat!!!!

Un comentariu:

darul din inima noastra spunea...

Si la tine vad ca este un aer tare curat. Te astept sa redenumesti fotografiile postate si sa le gazduiesti si pe blogul tau. Amanunte gasesti la detalii.

http://adriana-dardindar.blogspot.com/search/label/Aer%20curat