Tăcere inimă...
marți, 20 septembrie 2011
Dor de aer aer curat- Rasaritul
Imi place foarte mult
ideea Adrianei
de a posta o poza care ne duce cu gandul la aer curat.
Acesta poza am s-o denumesc astfel: Lumina este ca si iubirea, nu putem trai fara ea!!!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu