marți, 20 septembrie 2011

Dor de aer aer curat- Rasaritul





Imi place foarte mult ideea Adrianei de a posta o poza care ne duce cu gandul la aer curat.

Acesta poza am s-o denumesc astfel: Lumina este ca si iubirea, nu putem trai fara ea!!!

Niciun comentariu: