Dă Bunule,rugăciunii mele, parfum de liliac....
Imi acorzi votul tau?http://adriana-dardindar.blogspot.com/2010/03/dar-din-dar-pentru-cateva-mame-crestine.html
Trimiteți un comentariu
Un comentariu:
Imi acorzi votul tau?
http://adriana-dardindar.blogspot.com/2010/03/dar-din-dar-pentru-cateva-mame-crestine.html
Trimiteți un comentariu