
Hristos s-a nascut pentru mine, pentru tine...Sa nu uitam sa-i multumim pentru marea sa dragoste, sa fim mai buni, mai zambareti, sa acceptam suferintele cu rabdare. Primiti pe Hristos in inima voastra si viata va fi mai dulce, ramaneti intru Hristos in veci, iubiti pe Domnul si va va rasfata sufletele caci Domnul ne-a promis: "Nicidecum n-am sa te las, cu nici un chip nu te voi parasi"
Hristos se naste mariti-L!
2 comentarii:
SARBATORI FERICITE, CU HRISTOS PREZENT IN INIMILE NOASTRE!
A mai trecut un an...Oana, te aşteaptă aici un dar de suflet şi o urare caldă, din toată inima!
Dacă îţi place, ia darul şi dăruieşte-l tuturor apropiaţilor inimii tale! La mulţi ani!
Trimiteți un comentariu