Scriu acest post pentru cei care citesc, mamici, tatici, tineri, care pot ajuta un bebe de 7 luni Abel- Ioan cu cateva hainute. Mamica lui este din provincie, studenta in Bucuresti si are o situatie modesta. Daca puteti ajuta, lasati-mi un comment.
Va multumesc din suflet!
Un comentariu:
Am eu niste hainutze, poate putin mai maricele dar cred ca-i prin bine. Trimite-mi pe mail datele
alinav.savin@gmail.com
O zi frumoasa in continuare!
Trimiteți un comentariu