luni, 21 februarie 2011

Un bebe are nevoie de hainute

Scriu acest post pentru cei care citesc, mamici, tatici, tineri, care pot ajuta un bebe de 7 luni Abel- Ioan cu cateva hainute. Mamica lui este din provincie, studenta in Bucuresti si are o situatie modesta. Daca puteti ajuta, lasati-mi un comment.

Va multumesc din suflet!

Un comentariu:

AlinaS. spunea...

Am eu niste hainutze, poate putin mai maricele dar cred ca-i prin bine. Trimite-mi pe mail datele
alinav.savin@gmail.com
O zi frumoasa in continuare!