Tăcere inimă...
marți, 8 iunie 2010
"...Iar dragoste nu am, nimic nu sunt"
Un comentariu:
Unknown
spunea...
...si pagina urmatoare? :)
10 iunie 2010 la 08:37
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Un comentariu:
...si pagina urmatoare? :)
Trimiteți un comentariu