La multi ani bunei mele prietene Georgiana si bunicii mele Georgeta! Iar vasul cu flori este de la Adriana, pe care o imbratisez tare, si sper ca ma citeste astazi ca sa ajunga mai bine la ea imbratisarea.A fi sensibil, nu inseamna ca sunt un om slab, inseamna ca sunt Om, chip al Lui Dumnezeu.
2 comentarii:
Multumesc pt gadurile tale frumoase si din inima! Te pup
cu intarziere de doua zile citesc, dar imbratisarea parca am simtit-o joi...pupici ... la multi ani bunicii si prietenei si din partea mea
Trimiteți un comentariu