joi, 22 aprilie 2010

Friday's Flower si La multi ani!

La multi ani bunei mele prietene Georgiana si bunicii mele Georgeta! Iar vasul cu flori este de la Adriana, pe care o imbratisez tare, si sper ca ma citeste astazi ca sa ajunga mai bine la ea imbratisarea.

A fi sensibil, nu inseamna ca sunt un om slab, inseamna ca sunt Om, chip al Lui Dumnezeu.

2 comentarii:

Unknown spunea...

Multumesc pt gadurile tale frumoase si din inima! Te pup

adriana spunea...

cu intarziere de doua zile citesc, dar imbratisarea parca am simtit-o joi...pupici ... la multi ani bunicii si prietenei si din partea mea